Woordje van: Voorzitter
Hi lieve Protossers,
Het is mijn beurt om een kijkje te geven in mijn leven als VO van de mooiste studenten volleybalvereniging van Utrecht! Een rol die een hoop dynamiek en verantwoordelijkheid met zich meedraagt en dus nooit hetzelfde is. Een grote, maar leuke uitdaging!
Wat doe ik dan als voorzitter? Goeie vraag! Om ervoor te zorgen dat onze vergaderingen goed verlopen, zet ik de agenda klaar en leid ik deze. Bovenal zie ik het als mijn taak om ervoor te zorgen dat ieder bestuurslid en commissielid zijn of haar verantwoordelijkheden goed kan uitvoeren.
Ik hoor jullie al denken: “oh als dat alles is!” Gelukkig niet, want dat zou het wel echt saai maken. Als voorzitter ben ik ook het gezicht van Protos naar buiten toe. Ik vertegenwoordig onze vereniging bij verschillende organisaties, zoals bij het College van Bestuur van de Universiteit, de Nevobo en nog veel meer. Daarnaast maak ik deel uit van de werkgroepen van de Sportraad, belangenbehartiging en bezuinigingen, waar ik samenwerk met andere verenigingen om kennis en ideeën uit te wisselen en natuurlijk Protos en de studentensport te vertegenwoordigen.
Ook mag ik werken aan een van onze mooie speerpunten: sociale veiligheid. Sociale veiligheid is een belangrijk speerpunt voor mij. Binnen dit thema houd ik me bezig met het opstellen van beleid rondom Verklaringen Omtrent Gedrag (VOG’s), het aanvragen van VOG’s en het ontwikkelen van incidentenprotocollen. Ook neem ik regelmatig deel aan workshops, trainingen en seminars om mijn kennis te verbreden en deze mee te nemen naar onze vereniging.
Voorzitter zijn is een verantwoordelijkheid, maar bovenal een voorrecht. Geen week is hetzelfde en dat maakt mijn functie zo ontzettend leuk! Van het beantwoorden van mails tot het bijwonen van inspirerende bijeenkomsten en het meedenken over nieuwe initiatieven. Ik geniet van de afwisseling en het contact met zoveel verschillende mensen binnen en buiten Protos. Het is fantastisch om deel uit te maken van een betrokken en enthousiaste vereniging.
Zoals jullie kunnen lezen kan ik oneindig door blijven praten over de dingen die ik mag doen in mijn rol als voorzitter en daarnaast doe ik nog veel meer zoals studeren en ben ik actief als scheidsrechter, dus ik kan uren blijven kletsen over van alles en nog wat. Heb je vragen, wil je lekker kletsen of gezellig een drankje drinken in het sportcafé, loop dan vooral gezellig naar me toe!
Liefs,
Fleur