USV Protos DS 1

2022-2023

Spelers

Maaike Drenth
Spelverdeler
Eva Poppelaars
Spelverdeler
Sterre Hilhorst
Midden
Janna Jansma
Midden
Niki Quee
Midden
Elke Hofstra
Passer/loper
Mara Smeets
Passer/loper
Daphne (DJ) Janssen
Passer/loper
Annemare (Wup) Wempe
Passer/loper
Laura van Straalen
Diagonaal
Dominique (Bobo) Tielbeek
Diagonaal
Annebel Schouwenaar
Libero

Technische staf

Frans Debie
Coach / Trainer
Dominique Begijn
Coach / Trainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Prima Donna Kaas Huizen DS 11456
2Sovoco DS 11456
3Departyshop.nl VIVES DS 11455
4Taurus DS 11451
5Sliedrecht Sport DS 31441
6Erfrechtplanning Leython DC DS 11439
7Compaen DS 11429
8USV Protos DS 11424
9Zovoc DS 11422
10Bende Services Thor DS 11420
11Quadrant Bouw VTC Woerden DS 11418
12Spaarnestad DS 2149

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
4 feb.14:00Bende Services Thor DS 1 - USV Protos DS 1
11 feb.15:30USV Protos DS 1 - Taurus DS 1
18 feb.15:30USV Protos DS 1 - Quadrant Bouw VTC Woerden DS 1
11 mrt.16:45Departyshop.nl VIVES DS 1 - USV Protos DS 1
18 mrt.15:30USV Protos DS 1 - Sovoco DS 1
25 mrt.15:30Erfrechtplanning Leython DC DS 1 - USV Protos DS 1

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
28 jan.USV Protos DS 1 - Sliedrecht Sport DS 31-3
21 jan.Compaen DS 1 - USV Protos DS 13-1
14 jan.USV Protos DS 1 - Prima Donna Kaas Huizen DS 10-4
17 dec.Zovoc DS 1 - USV Protos DS 13-2
10 dec.USV Protos DS 1 - Erfrechtplanning Leython DC DS 11-3
26 nov.Sovoco DS 1 - USV Protos DS 14-0

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
2e divisie

Trainingstijden
Maandag 18:30 – 20:30 uur
Donderdag 18:30 – 20:00 uur

Zaalwacht
22 oktober 2022

Contactpersonen
Aanvoerder: Daphne Janssen
Bestuur: Annebel Schouwenaar
TC: Jannes Bastian
Trainerscommissie: Jesse Tuijtel

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-1 

Spelers

Maaike Drenth
Spelverdeler
Eva Poppelaars
Spelverdeler
Sterre Hilhorst
Midden
Janna Jansma
Midden
Niki Quee
Midden
Elke Hofstra
Passer/loper
Mara Smeets
Passer/loper
Daphne (DJ) Janssen
Passer/loper
Annemare (Wup) Wempe
Passer/loper
Laura van Straalen
Diagonaal
Dominique (Bobo) Tielbeek
Diagonaal
Annebel Schouwenaar
Libero

Technische staf

Frans Debie
Coach / Trainer
Dominique Begijn
Coach / Trainer

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
2e divisie

Trainingstijden
Maandag 18:30 – 20:30 uur
Donderdag 18:30 – 20:00 uur

Zaalwacht
22 oktober 2022

Contactpersonen
Aanvoerder: Daphne Janssen
Bestuur: Annebel Schouwenaar
TC: Jannes Bastian
Trainerscommissie:

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.