Spelers

Marijn Tiel Groenesteege
diagonaal
Wieke Meijer
diagonaal
Irene Kramer
diagonaal
Iris van der Meulen
midden
Jane Heinze
midden
Katja Gerritsen
midden
Rashel Mol
midden
Loes Gerrits
passer/loper
Nur Karapinar
passer/loper
Sanne van Veghel
passer/loper
Suzanne Viersen
passer/loper
Merel van Daalen
spelverdeler
Lotte Pfauder
spelverdeler

Technische staf

Joren de Ruig
trainer/coach
Teun van Kleef
trainer/coach

Stand

#Team Wedstr.Punten
1VV Utrecht DS 12524
2Tovo DS 5418
3UVV/Sphynx DS 2517
4KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 2616
5Boni DS 4514
6USV Protos DS 10712
7VIVES DS 6411
8Taurus DS 5611
9Taurus DS 6710
10Limes DS 652

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
30 nov.18:00Limes DS 6 - USV Protos DS 10
7 dec.11:00USV Protos DS 10 - Taurus DS 5
11 jan.11:00USV Protos DS 10 - Boni DS 4
18 jan.16:30KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 2 - USV Protos DS 10
25 jan.11:00USV Protos DS 10 - UVV/Sphynx DS 2
1 feb.18:30VIVES DS 6 - USV Protos DS 10

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
09 nov.USV Protos DS 10 - Taurus DS 63-2
25 okt.Tovo DS 5 - USV Protos DS 104-0
19 okt.USV Protos DS 10 - VIVES DS 64-0
11 okt.UVV/Sphynx DS 2 - USV Protos DS 103-1
05 okt.USV Protos DS 10 - KdK A.G.A.V.S. - Soesterberg DS 20-4
27 sep.Boni DS 4 - USV Protos DS 102-3

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
3e klasse

Trainingstijd
Donderdag 18.30 – 20.00 uur

Zaalwacht
19 oktober 2019

Contactpersonen
Aanvoerder: Loes Gerrits
Bestuur: Jannes Bastian
TC:  Alexander Kraan
Trainerscommissie: Chantal Hulshof

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-10

Spelers

Marijn Tiel Groenesteege
diagonaal
Wieke Meijer
diagonaal
Irene Kramer
diagonaal
Iris van der Meulen
midden
Jane Heinze
midden
Katja Gerritsen
midden
Rashel Mol
midden
Loes Gerrits
passer/loper
Nur Karapinar
passer/loper
Sanne van Veghel
passer/loper
Suzanne Viersen
passer/loper
Merel van Daalen
spelverdeler
Lotte Pfauder
spelverdeler

Technische staf

Joren de Ruig
trainer/coach
Teun van Kleef
trainer/coach

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
3e klasse

Trainingstijd
Donderdag 18.30 – 20.00 uur

Zaalwacht
19 oktober 2019

Contactpersonen
Aanvoerder: Loes Gerrits
Bestuur: Jannes Bastian
TC:  Alexander Kraan
Trainerscommissie: Chantal Hulshof

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-10

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.

© Copyright - USV Protos | Created by WebCIE