• USV Protos DS 10

    2023-2024

Spelers

Lotte de Koos
Spelverdeler
Lotte Pfauder
Spelverdeler
Nancy van Dijk
Midden
X
Midden
Anja van Rossum
Midden
Merith Raadschelders
Midden
Fiona Strausz
Passer/loper
Trisha Bollen
Passer/loper
Ilse de Nooij
Passer/loper
Suzanne Viersen
Passer/loper
Charlotte van Herwijnen
Diagonaal
Paulien Essink
Diagonaal
Marith Hekkert
Midden

Technische staf

Lars van Alphen
Coach / Trainer
Rick Grijpma
Coach / Trainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1VIVES DS 71462
2Kromme Rijn DS 11037
3Cito DS 31331
4Irene DS 51328
5USV Protos DS 101227
6De Valk DS 31120
7Go'97 DS 41310

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 mrt.19:00VIVES DS 7 - USV Protos DS 10
2 mrt.11:00Kromme Rijn DS 1 - USV Protos DS 10
9 mrt.13:00USV Protos DS 10 - Cito DS 3
16 mrt.15:30De Valk DS 3 - USV Protos DS 10
30 mrt.13:00USV Protos DS 10 - Kromme Rijn DS 1
Vervallen: 5 apr.21:15AVV Keistad DS 7 - USV Protos DS 10

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
10 feb.USV Protos DS 10 - Kromme Rijn DS 11-3
03 feb.Cito DS 3 - USV Protos DS 101-3
27 jan.USV Protos DS 10 - De Valk DS 33-1
13 jan.Irene DS 5 - USV Protos DS 103-1
16 dec. - -
02 dec.Go'97 DS 4 - USV Protos DS 100-4

Overige informatie

Seizoen 2023 – 2024
3e klasse

Trainingstijd
Donderdag 22:00 – 23:30 uur

Zaalwacht
9 maart 2024

Contactpersonen
Aanvoerder: Charlotte van Herwijnen
Bestuur: Annick Snelle
TC: Silke Geraats
Trainerscommissie: Ulyce Immel

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-10

Spelers

Lotte de Koos
Spelverdeler
Lotte Pfauder
Spelverdeler
Nancy van Dijk
Midden
X
Midden
Anja van Rossum
Midden
Merith Raadschelders
Midden
Fiona Strausz
Passer/loper
Trisha Bollen
Passer/loper
Ilse de Nooij
Passer/loper
Suzanne Viersen
Passer/loper
Charlotte van Herwijnen
Diagonaal
Paulien Essink
Diagonaal
Marith Hekkert
Midden

Technische staf

Lars van Alphen
Coach / Trainer
Rick Grijpma
Coach / Trainer

Overige informatie

Seizoen 2023 – 2024
3e klasse

Trainingstijd
Donderdag 22:00 – 23:30 uur

Zaalwacht
9 maart 2024

Contactpersonen
Aanvoerder: Charlotte van Herwijnen
Bestuur: Annick Snelle
TC: Silke Geraats
Trainerscommissie: Ulyce Immel

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-10

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.