• USV Protos DS 11

    2022-2023

Spelers

Emma van Hal
Spelverdeler
Lotte de Koos
Spelverdeler
Anja van Rossum
Midden
Merith Raadschelders
Midden
Nienke Kelder
Midden
Maura van Nijen
Midden
Hadewig Cobben
Passer/loper
Roos Höhle
Passer/loper
Fiona Strausz
Passer/loper
Lisa Bessels
Passer/loper
Trisha Bollen
Diagonaal
Nora Betcke
Diagonaal

Technische staf

Elger Spijkstra
Coach / Trainer
Ulyce Immel
Coach / Trainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1De Valk DS 31152
2Bourgondië DS 21352
3De Valk DS 21240
4Enervo DS 31339
5USV Protos DS 111333
6Kromme Rijn DS 11231
7VC Houten DS 31331
8Cratos DS 11330
9Bevoc DS 41321
10VV Utrecht DS 14139
11UVV/Sphynx DS 6127

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
Vervallen: 10 feb.19:30UVV/Sphynx DS 7 - USV Protos DS 11
18 feb.13:00USV Protos DS 11 - VV Utrecht DS 14
25 feb.13:00USV Protos DS 11 - UVV/Sphynx DS 6
11 mrt.13:30Enervo DS 3 - USV Protos DS 11
18 mrt.13:00USV Protos DS 11 - Bourgondië DS 2
24 mrt.21:30VC Houten DS 3 - USV Protos DS 11

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
28 jan.USV Protos DS 11 - Cratos DS 12-3
20 jan.Bevoc DS 4 - USV Protos DS 110-4
14 jan.USV Protos DS 11 - Kromme Rijn DS 13-1
17 dec.De Valk DS 2 - USV Protos DS 113-1
10 dec.USV Protos DS 11 - VC Houten DS 33-1
02 dec.Cratos DS 1 - USV Protos DS 114-0

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
4e klasse

Trainingstijd
Maandag 20:00 – 21:30

Zaalwacht
28 januari 2023

Contactpersonen
Aanvoerder: Charlotte van Herwijnen
Bestuur: Jundi Jansen
TC: Joost van Rooij
Trainerscommissie: Annelot van Breugel

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-11

Spelers

Emma van Hal
Spelverdeler
Lotte de Koos
Spelverdeler
Anja van Rossum
Midden
Merith Raadschelders
Midden
Nienke Kelder
Midden
Maura van Nijen
Midden
Hadewig Cobben
Passer/loper
Roos Höhle
Passer/loper
Fiona Strausz
Passer/loper
Lisa Bessels
Passer/loper
Trisha Bollen
Diagonaal
Nora Betcke
Diagonaal

Technische staf

Elger Spijkstra
Coach / Trainer
Ulyce Immel
Coach / Trainer

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
4e klasse

Trainingstijd
Maandag 20:00 – 21:30

Zaalwacht
28 januari 2023

Contactpersonen
Aanvoerder: Charlotte van Herwijnen
Bestuur: Jundi Jansen
TC: Joost van Rooij
Trainerscommissie: Annelot van Breugel

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-11

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.