• De Hollandse Pot - USV Protos DS 2

    2023-2024

Spelers

Anne Wierenga
Spelverdeler
X
Spelverdeler
Manon van der Werff
Midden
Barbara (Barry) Bakker
Midden
Manouk van Avendonk
Midden
Michelle van Wijk
Passer/loper
Bente Jonker
Passer/loper
Maura Lukassen
Passer/loper
Renske de Jong
Diagonaal
Annefien (Fien) Tiggeler
Diagonaal
Naomi Suithoff
Libero
Anne van de Kamp
Diagonaal
Marleen van Aarle
Passer/loper

Technische staf

Brian Groenewege
Coach / Trainer
Jannes Bastian
Coach / Trainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Compaen DS 32275
2De Hollandse Pot - USV Protos DS 22271
3Forza Hoogland DS 12265
4VV Utrecht DS 42258
5Spaarnestad DS 42257
6VV Amsterdam DS 32256
7Irene DS 22256
8Lovoc DS 12252
9Gemini S DS 12247
10De Hollandse Pot - USV Protos DS 42245
11Keizer Otto-Trivolley DS 12240
12MOVE DS 22238
Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
13 apr.De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 41-3
06 apr.VV Utrecht DS 4 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 23-1
30 mrt.De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - MOVE DS 23-1
15 mrt.Lovoc DS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 20-4
09 mrt.De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - VV Amsterdam DS 33-2
02 mrt.Compaen DS 3 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 23-1

Overige informatie

Seizoen 2023 – 2024
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 18:30 – 20:00 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 uur

Zaalwacht
7 oktober 2023
30 maart 2024

Contactpersonen
Aanvoerder: Bente Jonker
Bestuur: Dylan Pouw
TC: Ward Notermans
Trainerscommissie: Elger Spijkstra

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-2

Spelers

Anne Wierenga
Spelverdeler
X
Spelverdeler
Manon van der Werff
Midden
Barbara (Barry) Bakker
Midden
Manouk van Avendonk
Midden
Michelle van Wijk
Passer/loper
Bente Jonker
Passer/loper
Maura Lukassen
Passer/loper
Renske de Jong
Diagonaal
Annefien (Fien) Tiggeler
Diagonaal
Naomi Suithoff
Libero
Anne van de Kamp
Diagonaal
Marleen van Aarle
Passer/loper

Technische staf

Brian Groenewege
Coach / Trainer
Jannes Bastian
Coach / Trainer

Overige informatie

Seizoen 2023 – 2024
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 18:30 – 20:00 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 uur

Zaalwacht
7 oktober 2023
30 maart 2024

Contactpersonen
Aanvoerder: Bente Jonker
Bestuur: Dylan Pouw
TC: Ward Notermans
Trainerscommissie: Elger Spijkstra

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.