• De Hollandse Pot - USV Protos DS 2

    2022-2023

Spelers

Anouk Slaghekke
Spelverdeler
Jessie van Schie
Spelverdeler
Petri (Perri) de Jager
Midden
Tippy Rolink
Midden
Mascha Oudhof
Midden
Anouk Barlo
Passer/loper
Janneke Kieviet
Passer/loper
Maura Lukassen
Passer/loper
Lynn Timmerman
Diagonaal
Annefien (Fien) Tiggeler
Diagonaal
Annette Oudhof
Libero
Anne van de Kamp
Passer/loper
Bente Jonker
Passer/loper

Technische staf

Lasse Jonker
Coach / Trainer
Brian Groenewege
Coach / Trainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1De Hollandse Pot - USV Protos DS 21546
2Shot DS 11344
3Switch DS 21443
4VIVES DS 21342
5Limes DS 21342
6VTC Woerden DS 21337
7Tovo DS 11535
8Irene DS 21434
9De Hollandse Pot - USV Protos DS 41429
10AVV Keistad DS 31325
11VV Utrecht DS 41419
12Forza Hoogland DS 3119

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
11 feb.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - Irene DS 2
18 feb.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - VV Utrecht DS 4
11 mrt.14:30VIVES DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 2
18 mrt.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - Shot DS 1
24 mrt.21:30Tovo DS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 2
1 apr.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - Forza Hoogland DS 3

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
02 feb.Switch DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 23-2
28 jan.De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 43-1
21 jan.Limes DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 23-1
14 jan.De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - VTC Woerden DS 22-3
17 dec.Forza Hoogland DS 3 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 20-4
10 dec.De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - Tovo DS 14-0

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 18:30 – 20:00 uur
Donderdag 18:30 – 20:30 uur

Zaalwacht
1 april 2023

Contactpersonen
Aanvoerder: Anouk Barlo
Bestuur: Casper Klei
TC: Jannes Bastian
Trainerscommissie: Jesse Tuijtel

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-2

Spelers

Anouk Slaghekke
Spelverdeler
Jessie van Schie
Spelverdeler
Petri (Perri) de Jager
Midden
Tippy Rolink
Midden
Mascha Oudhof
Midden
Anouk Barlo
Passer/loper
Janneke Kieviet
Passer/loper
Maura Lukassen
Passer/loper
Lynn Timmerman
Diagonaal
Annefien (Fien) Tiggeler
Diagonaal
Annette Oudhof
Libero
Anne van de Kamp
Passer/loper
Bente Jonker
Passer/loper

Technische staf

Lasse Jonker
Coach / Trainer
Brian Groenewege
Coach / Trainer

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 18:30 – 20:00 uur
Donderdag 18:30 – 20:30 uur

Zaalwacht
1 april 2023

Contactpersonen
Aanvoerder: Anouk Barlo
Bestuur: Casper Klei
TC: Jannes Bastian
Trainerscommissie: Jesse Tuijtel

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.