• De Hollandse Pot - USV Protos DS 2

    2022-2023

Spelers

Anouk Slaghekke
Spelverdeler
Jessie van Schie
Spelverdeler
Petri (Perri) de Jager
Midden
Tippy Rolink
Midden
Mascha Oudhof
Midden
Anouk Barlo
Passer/loper
Janneke Kieviet
Passer/loper
Maura Lukassen
Passer/loper
Lynn Timmerman
Diagonaal
Annefien (Fien) Tiggeler
Diagonaal
Annette Oudhof
Libero
Anne van de Kamp
Passer/loper
Bente Jonker
Passer/loper

Technische staf

Lasse Jonker
Coach / Trainer
Brian Groenewege
Coach / Trainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Switch DS 21031
2De Hollandse Pot - USV Protos DS 2927
3Shot DS 1927
4Limes DS 2927
5VTC Woerden DS 2826
6VIVES DS 2825
7Tovo DS 1923
8De Hollandse Pot - USV Protos DS 4920
9Irene DS 2917
10AVV Keistad DS 3713
11VV Utrecht DS 4811
12Forza Hoogland DS 378

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
10 dec.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - Tovo DS 1
17 dec.13:00Forza Hoogland DS 3 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 2
14 jan.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - VTC Woerden DS 2
21 jan.14:00Limes DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 2
28 jan.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 4
2 feb.19:30Switch DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 2

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
26 nov.Shot DS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 23-1
19 nov.De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - VIVES DS 23-1
12 nov.VV Utrecht DS 4 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 20-4
05 nov.Irene DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 20-4
02 nov.De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 23-2
27 okt.De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - AVV Keistad DS 34-0

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 18:30 – 20:00 uur
Donderdag 18:30 – 20:30 uur

Zaalwacht
1 april 2023

Contactpersonen
Aanvoerder: Anouk Barlo
Bestuur: Casper Klei
TC: Jannes Bastian
Trainerscommissie:

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-2

Spelers

Anouk Slaghekke
Spelverdeler
Jessie van Schie
Spelverdeler
Petri (Perri) de Jager
Midden
Tippy Rolink
Midden
Mascha Oudhof
Midden
Anouk Barlo
Passer/loper
Janneke Kieviet
Passer/loper
Maura Lukassen
Passer/loper
Lynn Timmerman
Diagonaal
Annefien (Fien) Tiggeler
Diagonaal
Annette Oudhof
Libero
Anne van de Kamp
Passer/loper
Bente Jonker
Passer/loper

Technische staf

Lasse Jonker
Coach / Trainer
Brian Groenewege
Coach / Trainer

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 18:30 – 20:00 uur
Donderdag 18:30 – 20:30 uur

Zaalwacht
1 april 2023

Contactpersonen
Aanvoerder: Anouk Barlo
Bestuur: Casper Klei
TC: Jannes Bastian
Trainerscommissie:

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.