Spelers

Callista (Calippo) de Vries #
diagonaal
Esther den Boer #
diagonaal
Mirjam Modderman #
libero
Nina Bos #
midden
Meike Bos #
midden
Renske de Jong #
midden
Cintha (Kiki) Kemp #
passer/loper
Bente Jonker #
passer/loper
Tieke Stellingwerf #
passer/loper
Jara Jansen #
passer/loper
Sabine Goede #
passer/loper
Romy Houtman #
spelverdeler
Jundi Jansen #
spelverdeler

Technische staf

Dominique Begijn
trainer/coach
Martijn (Chiel) Pepers
trainer/coach

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Gemini S DS 11664
2AVV Keistad DS 21767
3Switch Hooglanderveen DS 11761
4Armixtos DS 21747
5Forza Hoogland DS 21746
6VV Utrecht DS 41745
7SVU DS 11640
8Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 31737
9VTC Woerden DS 21728
10Spaarnestad DS 51725
11Kids Aktief US DS 41826
12Keizer Otto-Trivolley DS 11623

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
Vervallen: 11 apr.15:00Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3 - AVV Keistad DS 2
Vervallen: 18 apr.14:00Armixtos DS 2 - Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
28 mrt. - -
21 mrt. - -
14 mrt. - -
07 mrt.Forza Hoogland DS 2 - Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 32-3
26 feb.Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3 - Keizer Otto-Trivolley DS 13-1
15 feb.Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3 - Gemini S DS 11-3

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 20:30 – 22:00 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 of Donderdag 22:00 – 23:30 uur

Zaalwacht
7 december 2019

Contactpersonen
Aanvoerder: Cintha Kemp
Bestuur: Nienke van Selm
TC: Niek Marchal
Trainerscommissie: Victor Trouw

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-3

Spelers

Callista (Calippo) de Vries #
diagonaal
Esther den Boer #
diagonaal
Mirjam Modderman #
libero
Nina Bos #
midden
Meike Bos #
midden
Renske de Jong #
midden
Cintha (Kiki) Kemp #
passer/loper
Bente Jonker #
passer/loper
Tieke Stellingwerf #
passer/loper
Jara Jansen #
passer/loper
Sabine Goede #
passer/loper
Romy Houtman #
spelverdeler
Jundi Jansen #
spelverdeler

Technische staf

Dominique Begijn
trainer/coach
Martijn (Chiel) Pepers
trainer/coach

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 20:30 – 22:00 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 of Donderdag 22:00 – 23:30 uur

Zaalwacht
7 december 2019

Contactpersonen
Aanvoerder: Cintha Kemp
Bestuur: Nienke van Selm
TC: Niek Marchal
Trainerscommissie: Victor Trouw

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-3

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.

© Copyright - USV Protos | Created by WebCIE