Spelers

Callista (Calippo) de Vries #
diagonaal
Esther den Boer #
diagonaal
Mirjam Modderman #
libero
Nina Bos #
midden
Meike Bos #
midden
Renske de Jong #
midden
Cintha (Kiki) Kemp #
passer/loper
Bente Jonker #
passer/loper
Tieke Stellingwerf #
passer/loper
Jara Jansen #
passer/loper
Sabine Goede #
passer/loper
Romy Houtman #
spelverdeler
Jundi Jansen #
spelverdeler

Technische staf

Dominique Begijn
trainer/coach
Martijn (Chiel) Pepers
trainer/coach

Stand

#Team Wedstr.Punten
1AVV Keistad DS 21455
2Gemini S DS 11247
3Switch Hooglanderveen DS 11344
4Forza Hoogland DS 21441
5Armixtos DS 21440
6VV Utrecht DS 41437
7SVU DS 11230
8Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 31328
9Kids Aktief US DS 41421
10Spaarnestad DS 51421
11VTC Woerden DS 21421
12Keizer Otto-Trivolley DS 11219

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
30 jan.21:00SVU DS 1 - Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3
15 feb.13:00Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3 - Gemini S DS 1
26 feb.21:30Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3 - Keizer Otto-Trivolley DS 1
7 mrt.17:00Forza Hoogland DS 2 - Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3
14 mrt.15:00Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3 - Switch Hooglanderveen DS 1
21 mrt.15:00Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3 - VTC Woerden DS 2

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
25 jan.Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3 - Kids Aktief US DS 42-3
18 jan.Spaarnestad DS 5 - Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 30-4
14 dec.AVV Keistad DS 2 - Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 34-0
07 dec.Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 3 - VV Utrecht DS 42-3
29 nov.VTC Woerden DS 2 - Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 32-3
16 nov.Switch Hooglanderveen DS 1 - Beauty & Hairstyling YORD - USV Protos DS 33-2

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 20:30 – 22:00 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 of Donderdag 22:00 – 23:30 uur

Zaalwacht
7 december 2019

Contactpersonen
Aanvoerder: Cintha Kemp
Bestuur: Nienke van Selm
TC: Niek Marchal
Trainerscommissie: Victor Trouw

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-3

Spelers

Callista (Calippo) de Vries #
diagonaal
Esther den Boer #
diagonaal
Mirjam Modderman #
libero
Nina Bos #
midden
Meike Bos #
midden
Renske de Jong #
midden
Cintha (Kiki) Kemp #
passer/loper
Bente Jonker #
passer/loper
Tieke Stellingwerf #
passer/loper
Jara Jansen #
passer/loper
Sabine Goede #
passer/loper
Romy Houtman #
spelverdeler
Jundi Jansen #
spelverdeler

Technische staf

Dominique Begijn
trainer/coach
Martijn (Chiel) Pepers
trainer/coach

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 20:30 – 22:00 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 of Donderdag 22:00 – 23:30 uur

Zaalwacht
7 december 2019

Contactpersonen
Aanvoerder: Cintha Kemp
Bestuur: Nienke van Selm
TC: Niek Marchal
Trainerscommissie: Victor Trouw

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-3

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.

© Copyright - USV Protos | Created by WebCIE