Spelers

Fleur Tielbeke #
diagonaal
Annelot (Alo) van Breugel #
diagonaal
Silke (TJ) Geraats #
diagonaal
Iris de Romijn #
libero
Fleur Meijers #
midden
Marieke van der Geest #
midden
Fiep Nijhof #
midden
Aletta Haddink #
passer/loper
Zita Smits #
passer/loper
Tessa Looijen #
passer/loper
Michelle van Wijk #
passer/loper
Anouk Slaghekke #
spelverdeler

Technische staf

Bas Dekker
trainer/coach
Laura van Straalen
trainer/coach

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Lovoc DS 11355
2De Hollandse Pot - USV Protos DS 41241
3VC Allvo DS 11339
4Wilhelmina DS 11338
5De Jong & Van Diermen Unicornus DS 11336
6AVV Keistad DS 41230
7Voleem DS 11128
8Almere Buiten DS 11022
9Prima Donna Kaas Huizen DS 31218
10VV Amsterdam DS 51216
11AMVJ-Martinus DS 11312

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
31 jan.20:00Lovoc DS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 4
15 feb.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - AMVJ-Martinus DS 1
6 mrt.21:45Almere Buiten DS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 4
14 mrt.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - Prima Donna Kaas Huizen DS 3
21 mrt.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - Voleem DS 1
27 mrt.19:30VC Allvo DS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 4

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
25 jan.De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - De Jong & Van Diermen Unicornus DS 14-0
18 jan. - -
11 jan.De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - VV Amsterdam DS 53-1
13 dec.Wilhelmina DS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 43-1
11 dec.AMVJ-Martinus DS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 41-3
07 dec.De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - VC Allvo DS 12-3

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
1e klasse

Trainingstijden
Maandag 20:30 – 22:00 uur
Donderdag 20:30 – 22:00 uur

Zaalwacht
7 december 2019
11 april 2020

Contactpersonen
Aanvoerder: Tessa Looijen
Bestuur: Nienke van Selm
TC: Niek Marchal
Trainerscommissie: Victor Trouw

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-4

Spelers

Fleur Tielbeke #
diagonaal
Annelot (Alo) van Breugel #
diagonaal
Silke (TJ) Geraats #
diagonaal
Iris de Romijn #
libero
Fleur Meijers #
midden
Marieke van der Geest #
midden
Fiep Nijhof #
midden
Aletta Haddink #
passer/loper
Zita Smits #
passer/loper
Tessa Looijen #
passer/loper
Michelle van Wijk #
passer/loper
Anouk Slaghekke #
spelverdeler

Technische staf

Bas Dekker
trainer/coach
Laura van Straalen
trainer/coach

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
1e klasse

Trainingstijden
Maandag 20:30 – 22:00 uur
Donderdag 20:30 – 22:00 uur

Zaalwacht
7 december 2019
11 april 2020

Contactpersonen
Aanvoerder: Tessa Looijen
Bestuur: Nienke van Selm
TC: Niek Marchal
Trainerscommissie: Victor Trouw

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-4

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.

© Copyright - USV Protos | Created by WebCIE