• De Hollandse Pot - USV Protos DS 4

    2023-2024

Spelers

Dieke Goodijk
Spelverdeler
Feline (Felix) Janssen
Spelverdeler
Karen Schutte
Midden
Dirkje de Bruijn
Midden
Jente Jansen
Midden
Lielé (Leo) Lataster
Passer/loper
Andrea van Santen Nieto
Passer/loper
Nieke van Diepen
Passer/loper
Senne van Trigt
Passer/loper
Annelot (Alo) van Breugel
Diagonaal
Mira Frinsel
Diagonaal
Heleen Nederlof
Libero
Annette Oudhof
Libero

Technische staf

Rik de Vendt
Coach / Trainer
Mascha Oudhof
Coach / Trainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Compaen DS 31759
2De Hollandse Pot - USV Protos DS 21656
3Spaarnestad DS 41651
4Lovoc DS 11541
5Irene DS 21638
6VV Utrecht DS 41638
7VV Amsterdam DS 31637
8Forza Hoogland DS 11536
9Keizer Otto-Trivolley DS 11634
10Gemini S DS 11733
11De Hollandse Pot - USV Protos DS 41632
12MOVE DS 21625

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 mrt.19:30Lovoc DS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 4
9 mrt.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - MOVE DS 2
16 mrt.16:00VV Utrecht DS 4 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 4
30 mrt.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - Forza Hoogland DS 1
6 apr.13:30De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - Irene DS 2
13 apr.11:00De Hollandse Pot - USV Protos DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 4

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
10 feb.De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - VV Amsterdam DS 31-3
03 feb.Compaen DS 3 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 43-1
27 jan.De Hollandse Pot - USV Protos DS 4 - Keizer Otto-Trivolley DS 13-2
20 jan.Gemini S DS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 40-4
13 jan.Spaarnestad DS 4 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 43-1
16 dec.Irene DS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos DS 42-3

Overige informatie

Seizoen 2023 – 2024
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 22:00 – 23:30 uur
Donderdag 20:00 – 22:00 uur

Zaalwacht
21 oktober 2023
27 januari 2024

Contactpersonen
Aanvoerder: Annelot van Breugel
Bestuur: Daan Bossche
TC: Jannes Bastian
Trainerscommissie: Ulyce Immel

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-4

Spelers

Dieke Goodijk
Spelverdeler
Feline (Felix) Janssen
Spelverdeler
Karen Schutte
Midden
Dirkje de Bruijn
Midden
Jente Jansen
Midden
Lielé (Leo) Lataster
Passer/loper
Andrea van Santen Nieto
Passer/loper
Nieke van Diepen
Passer/loper
Senne van Trigt
Passer/loper
Annelot (Alo) van Breugel
Diagonaal
Mira Frinsel
Diagonaal
Heleen Nederlof
Libero
Annette Oudhof
Libero

Technische staf

Rik de Vendt
Coach / Trainer
Mascha Oudhof
Coach / Trainer

Overige informatie

Seizoen 2023 – 2024
Promotieklasse

Trainingstijden
Maandag 22:00 – 23:30 uur
Donderdag 20:00 – 22:00 uur

Zaalwacht
21 oktober 2023
27 januari 2024

Contactpersonen
Aanvoerder: Annelot van Breugel
Bestuur: Daan Bossche
TC: Jannes Bastian
Trainerscommissie: Ulyce Immel

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-4

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.