• ’t Gras van de Buren - USV Protos DS 5

    2022-2023

Spelers

Dieke Goodijk
Spelverdeler
Bente Nederkoorn
Spelverdeler
Suzanne van der Velden
Midden
Romy Schukken
Midden
Nieke van Diepen
Passer/loper
Andrea van Santen Nieto
Passer/loper
Roos Parera
Passer/loper
Mira Frinsel
Diagonaal
Annick Snelle
Diagonaal
Heleen Nederlof
Libero
Lucienne Haas
Passer/loper
Dieuwke Fluitman
Passer/loper
Karen Schutte
Midden

Technische staf

Dylan Pouw
Coach / Trainer
Pieter Slappendel
Coach / Trainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Zorgvilla's de Tijd/VCV DS 21047
2't Gras van de Buren - USV Protos DS 51239
3Switch DS 31137
4Servia DS 11233
5VOC-Maarssen DS 11225
6Bourgondië DS 11123
7Shot DS 21122
8Limes DS 41121
9VC Houten DS 11015
10VV Utrecht DS 71013

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
25 feb.17:00VOC-Maarssen DS 1 - 't Gras van de Buren - USV Protos DS 5
11 mrt.16:00VV Utrecht DS 7 - 't Gras van de Buren - USV Protos DS 5
25 mrt.16:30Bourgondië DS 1 - 't Gras van de Buren - USV Protos DS 5

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
02 feb.Switch DS 3 - 't Gras van de Buren - USV Protos DS 54-0
21 jan.Limes DS 4 - 't Gras van de Buren - USV Protos DS 50-4
14 jan.'t Gras van de Buren - USV Protos DS 5 - Servia DS 13-2
16 dec.VC Houten DS 1 - 't Gras van de Buren - USV Protos DS 50-4
10 dec.'t Gras van de Buren - USV Protos DS 5 - Bourgondië DS 14-0
26 nov.Shot DS 2 - 't Gras van de Buren - USV Protos DS 51-3

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
1e klasse

Trainingstijd
Maandag 22:00 – 23:30 uur
Donderdag 18:30 – 20:00 uur

Zaalwacht
19 november 2022

Contactpersonen
Aanvoerder: Annick Snelle
Bestuur: Silke Geraats
TC: Anouk Barlo
Trainerscommissie: Bob van Leeuwen

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-5

Spelers

Dieke Goodijk
Spelverdeler
Bente Nederkoorn
Spelverdeler
Suzanne van der Velden
Midden
Romy Schukken
Midden
Nieke van Diepen
Passer/loper
Andrea van Santen Nieto
Passer/loper
Roos Parera
Passer/loper
Mira Frinsel
Diagonaal
Annick Snelle
Diagonaal
Heleen Nederlof
Libero
Lucienne Haas
Passer/loper
Dieuwke Fluitman
Passer/loper
Karen Schutte
Midden

Technische staf

Dylan Pouw
Coach / Trainer
Pieter Slappendel
Coach / Trainer

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
1e klasse

Trainingstijd
Maandag 22:00 – 23:30 uur
Donderdag 18:30 – 20:00 uur

Zaalwacht
19 november 2022

Contactpersonen
Aanvoerder: Annick Snelle
Bestuur: Silke Geraats
TC: Anouk Barlo
Trainerscommissie: Bob van Leeuwen

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-5

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.