Spelers

Noortje Versteijlen
diagonaal
Noor Vermeulen
diagonaal
Esther van Zandwijk
libero
Floor van der Krol
midden
Felice Alting
midden
Isabel Hofman
midden
Loulou Kapteijns
passer/loper
Tessa Reitsma
passer/loper
Dieuwke Fluitman
passer/loper
Fleur Rosier
passer/loper
Kim Snijdelaar
passer/loper
Maud Frijlink
spelverdeler
Bente Nederkoorn
spelverdeler

Technische staf

Niels (Kelly) Scholten
trainer/coach
Jannes Bastian
trainer/coach

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Bevoc DS 11447
2VIVES DS 41142
3Tovo DS 31340
4Limes DS 31339
5Servia DS 11136
6Boni DS 31233
7ZVH DS 21130
8Jupiter DS 21124
9Go'97 DS 21222
10USV Protos DS 61419
11Servylo DS 2123

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
31 jan.21:30Tovo DS 3 - USV Protos DS 6
15 feb.11:00USV Protos DS 6 - Servylo DS 2
14 mrt.12:00Limes DS 3 - USV Protos DS 6
21 mrt.11:00USV Protos DS 6 - Go'97 DS 2
Vervallen: 27 mrt.19:15VTC Woerden DS 5 - USV Protos DS 6
11 apr.11:00USV Protos DS 6 - ZVH DS 2

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
25 jan.USV Protos DS 6 - Bevoc DS 11-3
18 jan.VIVES DS 4 - USV Protos DS 63-2
11 jan.USV Protos DS 6 - Jupiter DS 21-3
14 dec.ZVH DS 2 - USV Protos DS 64-0
07 dec. - -
29 nov.Go'97 DS 2 - USV Protos DS 63-1

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
2e klasse

Trainingstijd
Maandag 20:30 – 22:00 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 uur (oneven weken)

Zaalwacht
5 oktober 2019

Contactpersonen
Aanvoerder: Bente Nederkoorn
Bestuur: Laura van Straalen
TC: Niels de Jager
Trainerscommissie: Victor Trouw

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-6

Spelers

Noortje Versteijlen
diagonaal
Noor Vermeulen
diagonaal
Esther van Zandwijk
libero
Floor van der Krol
midden
Felice Alting
midden
Isabel Hofman
midden
Loulou Kapteijns
passer/loper
Tessa Reitsma
passer/loper
Dieuwke Fluitman
passer/loper
Fleur Rosier
passer/loper
Kim Snijdelaar
passer/loper
Maud Frijlink
spelverdeler
Bente Nederkoorn
spelverdeler

Technische staf

Niels (Kelly) Scholten
trainer/coach
Jannes Bastian
trainer/coach

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
2e klasse

Trainingstijd
Maandag 20:30 – 22:00 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 uur (oneven weken)

Zaalwacht
5 oktober 2019

Contactpersonen
Aanvoerder: Bente Nederkoorn
Bestuur: Laura van Straalen
TC: Niels de Jager
Trainerscommissie: Victor Trouw

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-6

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.

© Copyright - USV Protos | Created by WebCIE