• USV Protos DS 6

    2022-2023

Spelers

Asja Mrzljak
Spelverdeler
Renske Kaemingk
Midden
Cilia Baanstra
Passer/loper
Fleur Rosier
Passer/loper
Jorunn Schaftenaar
Passer/loper
Hedwig Oldenhof
Libero
Maud Frijlink
Spelverdeler
Yanina Diaz-Maroto Knoefler
Diagonaal
Nynke Hartog
Passer/loper
Melissa Brals
Midden
Veerle Hoogendijk
Midden
Rosanne Schoen
Diagonaal

Technische staf

Semmi Hoogenboom
Coach / Trainer
Ward Notermans
Coach / Trainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Cito DS 11257
2Sovoco DS 21138
3Majella DS 21135
4VIVES DS 3926
5Tovo DS 31025
6Boni DS 1820
7Limes DS 51019
8VV Utrecht DS 81017
9USV Protos DS 61111
10VCV DS 3107

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
4 feb.10:30VCV DS 3 - USV Protos DS 6
11 feb.15:00USV Protos DS 6 - Boni DS 1
18 feb.15:00USV Protos DS 6 - VV Utrecht DS 8
11 mrt.12:30VIVES DS 3 - USV Protos DS 6
18 mrt.15:00USV Protos DS 6 - Tovo DS 3
25 mrt.13:00Sovoco DS 2 - USV Protos DS 6

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
20 jan.Cito DS 1 - USV Protos DS 64-0
14 jan.USV Protos DS 6 - Limes DS 51-3
23 dec.Tovo DS 3 - USV Protos DS 63-1
12 dec.Limes DS 5 - USV Protos DS 63-1
10 dec.USV Protos DS 6 - Sovoco DS 21-3
02 dec.Majella DS 2 - USV Protos DS 64-0

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
1e klasse

Trainingstijd
Maandag 20:00 – 21:30 uur
Donderdag 22:00 – 23:30

Zaalwacht
8 oktober 2022
11 februari 2023

Contactpersonen
Aanvoerder: Renske Kaemingk
Bestuur: Silke Geraats
TC: Anouk Barlo
Trainerscommissie: Bob van Leeuwen

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-6

Spelers

Asja Mrzljak
Spelverdeler
Renske Kaemingk
Midden
Cilia Baanstra
Passer/loper
Fleur Rosier
Passer/loper
Jorunn Schaftenaar
Passer/loper
Hedwig Oldenhof
Libero
Maud Frijlink
Spelverdeler
Yanina Diaz-Maroto Knoefler
Diagonaal
Nynke Hartog
Passer/loper
Melissa Brals
Midden
Veerle Hoogendijk
Midden
Rosanne Schoen
Diagonaal

Technische staf

Semmi Hoogenboom
Coach / Trainer
Ward Notermans
Coach / Trainer

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
1e klasse

Trainingstijd
Maandag 20:00 – 21:30 uur
Donderdag 22:00 – 23:30

Zaalwacht
8 oktober 2022
11 februari 2023

Contactpersonen
Aanvoerder: Renske Kaemingk
Bestuur: Silke Geraats
TC: Anouk Barlo
Trainerscommissie: Bob van Leeuwen

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-6

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.