Spelers

Mira Frinsel
diagonaal
Julia Blum
diagonaal
Floor van Dam
libero
Lente Kroon
midden
Maria Bosser
midden
Karen Schutte
midden
Lidewij Schutte
passer/loper
Florence Hunnekens
passer/loper
Bo van Ingen
passer/loper
Heleen Nederlof
passer/loper
Imke Slump
passer/loper
Ilja Kregting
spelverdeler
Asja Mrzljak
spelverdeler

Technische staf

Brian Groenewege
trainer/coach
Sabine Goede
trainer/coach

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Bourgondië DS 1730
2Taurus DS 3728
3VCV DS 2828
4Switch DS 4726
5Boni DS 1625
6Cito DS 2617
7Enervo DS 2817
8VTC Woerden DS 6816
9USV Protos DS 7915
10VV Utrecht DS 1069
11Volleer DS 285
12VOC-Maarssen DS 284

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
30 nov.13:30VCV DS 2 - USV Protos DS 7
7 dec.13:00USV Protos DS 7 - Switch DS 4
14 dec.14:45VV Utrecht DS 10 - USV Protos DS 7
11 jan.13:00USV Protos DS 7 - Boni DS 1
18 jan.16:30Taurus DS 3 - USV Protos DS 7
25 jan.13:00USV Protos DS 7 - VTC Woerden DS 6

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
16 nov.USV Protos DS 7 - VOC-Maarssen DS 24-0
08 nov.Enervo DS 2 - USV Protos DS 73-2
01 nov.Volleer DS 2 - USV Protos DS 71-3
26 okt.USV Protos DS 7 - Enervo DS 20-4
19 okt.USV Protos DS 7 - Bourgondië DS 10-4
12 okt.VTC Woerden DS 6 - USV Protos DS 73-1

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
2e klasse

Trainingstijd
Maandag 22:00 – 23:30 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 uur (even weken)

Zaalwacht
11 januari 2020

Contactpersonen

Aanvoerder: Lideweij Schutte
Bestuur
: Laura van Straalen
TC: Niels de Jager
Trainerscommissie: Chantal Hulshof

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-7

Spelers

Mira Frinsel
diagonaal
Julia Blum
diagonaal
Floor van Dam
libero
Lente Kroon
midden
Maria Bosser
midden
Karen Schutte
midden
Lidewij Schutte
passer/loper
Florence Hunnekens
passer/loper
Bo van Ingen
passer/loper
Heleen Nederlof
passer/loper
Imke Slump
passer/loper
Ilja Kregting
spelverdeler
Asja Mrzljak
spelverdeler

Technische staf

Brian Groenewege
trainer/coach
Sabine Goede
trainer/coach

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
2e klasse

Trainingstijd
Maandag 22:00 – 23:30 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 uur (even weken)

Zaalwacht
11 januari 2020

Contactpersonen

Aanvoerder: Lideweij Schutte
Bestuur
: Laura van Straalen
TC: Niels de Jager
Trainerscommissie: Chantal Hulshof

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-7

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.

© Copyright - USV Protos | Created by WebCIE