Spelers

Mira Frinsel
diagonaal
Julia Blum
diagonaal
Hedwig Oldenhof
libero
Floor van Dam
libero
Lente Kroon
midden
Maria Bosser
midden
Karen Schutte
midden
Lidewij Schutte
passer/loper
Florence Hunnekens
passer/loper
Bo van Ingen
passer/loper
Heleen Nederlof
passer/loper
Imke Slump
passer/loper
Ilja Kregting
spelverdeler
Asja Mrzljak
spelverdeler

Technische staf

Brian Groenewege
trainer/coach
Sabine Goede
trainer/coach

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Bourgondië DS 11462
2Zorgvilla's de Tijd/VCV DS 21353
3Taurus DS 31350
4Boni DS 11450
5Switch DS 41338
6Cito DS 21434
7USV Protos DS 71429
8Enervo DS 21327
9VV Utrecht DS 101320
10VTC Woerden DS 61420
11VOC-Maarssen DS 21311
12Volleer DS 21411

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 feb.16:30Bourgondië DS 1 - USV Protos DS 7
15 feb.13:00USV Protos DS 7 - Volleer DS 2
14 mrt.12:30VOC-Maarssen DS 2 - USV Protos DS 7
21 mrt.13:00USV Protos DS 7 - Zorgvilla's de Tijd/VCV DS 2
26 mrt.19:30Switch DS 4 - USV Protos DS 7
28 mrt.16:30Taurus DS 3 - USV Protos DS 7

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
25 jan.USV Protos DS 7 - VTC Woerden DS 63-2
11 jan.USV Protos DS 7 - Boni DS 13-1
14 dec.VV Utrecht DS 10 - USV Protos DS 71-3
07 dec.USV Protos DS 7 - Switch DS 43-2
30 nov.Zorgvilla's de Tijd/VCV DS 2 - USV Protos DS 74-0
16 nov.USV Protos DS 7 - VOC-Maarssen DS 24-0

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
2e klasse

Trainingstijd
Maandag 22:00 – 23:30 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 uur (even weken)

Zaalwacht
11 januari 2020

Contactpersonen

Aanvoerder: Lideweij Schutte
Bestuur
: Laura van Straalen
TC: Niels de Jager
Trainerscommissie: Chantal Hulshof

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-7

Spelers

Mira Frinsel
diagonaal
Julia Blum
diagonaal
Hedwig Oldenhof
libero
Floor van Dam
libero
Lente Kroon
midden
Maria Bosser
midden
Karen Schutte
midden
Lidewij Schutte
passer/loper
Florence Hunnekens
passer/loper
Bo van Ingen
passer/loper
Heleen Nederlof
passer/loper
Imke Slump
passer/loper
Ilja Kregting
spelverdeler
Asja Mrzljak
spelverdeler

Technische staf

Brian Groenewege
trainer/coach
Sabine Goede
trainer/coach

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
2e klasse

Trainingstijd
Maandag 22:00 – 23:30 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 uur (even weken)

Zaalwacht
11 januari 2020

Contactpersonen

Aanvoerder: Lideweij Schutte
Bestuur
: Laura van Straalen
TC: Niels de Jager
Trainerscommissie: Chantal Hulshof

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-7

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.

© Copyright - USV Protos | Created by WebCIE