Spelers

Mira Frinsel
diagonaal
Julia Blum
diagonaal
Hedwig Oldenhof
libero
Floor van Dam
libero
Lente Kroon
midden
Maria Bosser
midden
Karen Schutte
midden
Lidewij Schutte
passer/loper
Florence Hunnekens
passer/loper
Bo van Ingen
passer/loper
Heleen Nederlof
passer/loper
Imke Slump
passer/loper
Ilja Kregting
spelverdeler
Asja Mrzljak
spelverdeler

Technische staf

Brian Groenewege
trainer/coach
Sabine Goede
trainer/coach

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Bourgondië DS 11044
2Taurus DS 31040
3VCV DS 21038
4Boni DS 1933
5Switch DS 41029
6Cito DS 2927
7USV Protos DS 71118
8Enervo DS 2917
9VTC Woerden DS 61016
10VV Utrecht DS 10914
11Volleer DS 2108
12VOC-Maarssen DS 296

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
14 dec.14:45VV Utrecht DS 10 - USV Protos DS 7
11 jan.13:00USV Protos DS 7 - Boni DS 1
25 jan.13:00USV Protos DS 7 - VTC Woerden DS 6
1 feb.16:30Bourgondië DS 1 - USV Protos DS 7
15 feb.13:00USV Protos DS 7 - Volleer DS 2
14 mrt.12:30VOC-Maarssen DS 2 - USV Protos DS 7

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
07 dec.USV Protos DS 7 - Switch DS 43-2
30 nov.VCV DS 2 - USV Protos DS 74-0
16 nov.USV Protos DS 7 - VOC-Maarssen DS 24-0
08 nov.Enervo DS 2 - USV Protos DS 73-2
01 nov.Volleer DS 2 - USV Protos DS 71-3
26 okt.USV Protos DS 7 - Enervo DS 20-4

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
2e klasse

Trainingstijd
Maandag 22:00 – 23:30 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 uur (even weken)

Zaalwacht
11 januari 2020

Contactpersonen

Aanvoerder: Lideweij Schutte
Bestuur
: Laura van Straalen
TC: Niels de Jager
Trainerscommissie: Chantal Hulshof

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-7

Spelers

Mira Frinsel
diagonaal
Julia Blum
diagonaal
Hedwig Oldenhof
libero
Floor van Dam
libero
Lente Kroon
midden
Maria Bosser
midden
Karen Schutte
midden
Lidewij Schutte
passer/loper
Florence Hunnekens
passer/loper
Bo van Ingen
passer/loper
Heleen Nederlof
passer/loper
Imke Slump
passer/loper
Ilja Kregting
spelverdeler
Asja Mrzljak
spelverdeler

Technische staf

Brian Groenewege
trainer/coach
Sabine Goede
trainer/coach

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
2e klasse

Trainingstijd
Maandag 22:00 – 23:30 uur
Woensdag 21:00 – 23:00 uur (even weken)

Zaalwacht
11 januari 2020

Contactpersonen

Aanvoerder: Lideweij Schutte
Bestuur
: Laura van Straalen
TC: Niels de Jager
Trainerscommissie: Chantal Hulshof

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-7

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.

© Copyright - USV Protos | Created by WebCIE