• USV Protos DS 8

    2022-2023

Spelers

Pascalle Alderwegen
Spelverdeler
Anouk van Dortmont
Spelverdeler
Martzen (snertz) Bonnema
Midden
Merbel Slothouwer
Midden
Lieke Hulshof
Midden
Sigrid Mansholt
Passer/loper
Illianthi Droop
Passer/loper
Renee Heijnen
Passer/loper
Merel Franck
Passer/loper
Marije Dijkstra
Diagonaal
Eline Platje
Diagonaal
Morgan ten Holter
Libero
Kellie Crooijmans
Midden

Technische staf

Jelmer Bekker
Coach / Trainer
Fabio (Febo) Dijkshoorn
Coach / Trainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Enervo DS 11254
2Go'97 DS 11252
3Limes DS 61243
4Boni DS 31236
5VV Utrecht DS 91332
6Werkhoven DS 11231
7Switch DS 51327
8USV Protos DS 81122
9UVV/Sphynx DS 21212
10Tovo DS 51010
11Volleer DS 1116

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
3 feb.19:30Volleer DS 1 - USV Protos DS 8
11 feb.11:00USV Protos DS 8 - Boni DS 3
16 feb.19:30USV Protos DS 8 - Limes DS 6
18 feb.11:00USV Protos DS 8 - UVV/Sphynx DS 2
11 mrt.14:00VV Utrecht DS 9 - USV Protos DS 8
18 mrt.11:00USV Protos DS 8 - Enervo DS 1

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
28 jan.USV Protos DS 8 - Go'97 DS 10-4
19 jan.Switch DS 5 - USV Protos DS 81-3
10 dec.USV Protos DS 8 - Tovo DS 53-1
02 dec.Go'97 DS 1 - USV Protos DS 83-1
26 nov.Enervo DS 1 - USV Protos DS 83-1
19 nov.USV Protos DS 8 - VV Utrecht DS 93-1

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
2e klasse

Trainingstijd
Maandag 22:00 – 23:30 uur

Zaalwacht
22 oktober 2022

Contactpersonen
Aanvoerder: Pascalle Alderwegen
Bestuur: Jesse Tuijtel
TC: Dominique Tielbeek
Trainerscommissie: Jannes Bastian/Jeroen Groote Schaarsberg

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-8

Spelers

Pascalle Alderwegen
Spelverdeler
Anouk van Dortmont
Spelverdeler
Martzen (snertz) Bonnema
Midden
Merbel Slothouwer
Midden
Lieke Hulshof
Midden
Sigrid Mansholt
Passer/loper
Illianthi Droop
Passer/loper
Renee Heijnen
Passer/loper
Merel Franck
Passer/loper
Marije Dijkstra
Diagonaal
Eline Platje
Diagonaal
Morgan ten Holter
Libero
Kellie Crooijmans
Midden

Technische staf

Jelmer Bekker
Coach / Trainer
Fabio (Febo) Dijkshoorn
Coach / Trainer

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
2e klasse

Trainingstijd
Maandag 22:00 – 23:30 uur

Zaalwacht
22 oktober 2022

Contactpersonen
Aanvoerder: Pascalle Alderwegen
Bestuur: Jesse Tuijtel
TC: Dominique Tielbeek
Trainerscommissie: Jannes Bastian/Jeroen Groote Schaarsberg

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-8

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.