Spelers

Aniek Verschuuren
diagonaal
Eline Platje
diagonaal
Bente Schoots
midden
Jane Heinze
midden
Ocea van Loenen
midden
Rashel Mol
midden
Katja Muselaers
passer/loper
Maaike de Groot
passer/loper
Hannah de Lange
passer/loper
Sam van Hout
passer/loper
Yvette Lambi
spelverdeler
Jasmijn Soppe
spelverdeler

Technische staf

Janna Jansma
trainer/coach
Anouk Slaghekke
trainer/coach

Stand

#Team Wedstr.Punten
1VollinGo DS 615
2Jupiter DS 314
3DVC DS 313
4VIVES DS 712
5VSTS DS 511
6Boni DS 400
6OKV DS 200
6Timios DS 300
9Boni DS 710

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
2 okt.14:30Taurus DS 6 - USV Protos DS 9
9 okt.13:00USV Protos DS 9 - Switch DS 6
16 okt.12:00Limes DS 9 - USV Protos DS 9
22 okt.21:30Boni DS 5 - USV Protos DS 9
30 okt.13:00USV Protos DS 9 - Shot DS 3
20 nov.16:30VIVES DS 6 - USV Protos DS 9

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
25 sep.USV Protos DS 9 - Tovo DS 61-3

Overige informatie

Seizoen 2021 – 2022
3e klasse

Trainingstijd
Maandag 20:00 – 21:30 uur

Zaalwacht
18 december 2021

Contactpersonen
Aanvoerder: Bente Schoots
Bestuur: Rik de Vendt
TC: Bas Dekker
Trainerscommissie:

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-9

Spelers

Eline Platje
diagonaal
Aniek Verschuuren
diagonaal
Jane Heinze
midden
Ocea van Loenen
midden
Rashel Mol
midden
Bente Schoots
midden
Katja Muselaers
passer/loper
Maaike de Groot
passer/loper
Hannah de Lange
passer/loper
Sam van Hout
passer/loper
Yvette Lambi
spelverdeler
Jasmijn Soppe
spelverdeler

Technische staf

Anouk Slaghekke
trainer/coach
Janna Jansma
trainer/coach

Overige informatie

Seizoen 2021 – 2022
3e klasse

Trainingstijd
Maandag 20:00 – 21:30 uur

Zaalwacht
18 december 2021

Contactpersonen
Aanvoerder: Bente Schoots
Bestuur: Rik de Vendt
TC: Bas Dekker
Trainerscommissie:

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-ds-9

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.

© Copyright - USV Protos | Created by WebCIE