• De Hollandse Pot - USV Protos HS 2

    2022-2023

Spelers

Bob van Leeuwen
Spelverdeler
Jannes Bastian
Spelverdeler
Jasper van Asselt
Midden
Rik de Vendt
Midden
Jelmer Bekker
Midden
Jon Muller
Passer/loper
Mats Vroon
Passer/loper
Dominique Begijn
Passer/loper
Niels (Kelly) Scholten
Diagonaal
Dylan Pouw
Diagonaal
Brian Groenewege
Libero
David Hetterschijt
Diagonaal
Stef Hofman
Passer/loper

Technische staf

Joppe Zeilstra
Coach / Trainer
Koos de Boer
Coach / Trainer

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Compaen HS 21458
2Axell Claims / Sovoco HS 11457
3BPA VTC Woerden HS 11552
4US HS 11342
5Irene HS 11442
6VV Amsterdam HS 11337
7Shot HS 11337
8Spaarnestad HS 21526
9De Hollandse Pot - USV Protos HS 21319
10Volley Lek en IJssel HS 11417
11Thor HS 11211
12Taurus HS 2147

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
4 feb.17:00Volley Lek en IJssel HS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos HS 2
11 feb.15:00Shot HS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos HS 2
18 feb.13:30De Hollandse Pot - USV Protos HS 2 - Taurus HS 2
22 feb.21:00De Hollandse Pot - USV Protos HS 2 - Volley Lek en IJssel HS 1
11 mrt.19:00Axell Claims / Sovoco HS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos HS 2
18 mrt.13:30De Hollandse Pot - USV Protos HS 2 - Spaarnestad HS 2

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
28 jan.De Hollandse Pot - USV Protos HS 2 - Thor HS 13-1
21 jan.Irene HS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos HS 23-2
14 jan.De Hollandse Pot - USV Protos HS 2 - Compaen HS 20-4
17 dec.US HS 1 - De Hollandse Pot - USV Protos HS 24-0
10 dec.De Hollandse Pot - USV Protos HS 2 - BPA VTC Woerden HS 10-4
26 nov.Spaarnestad HS 2 - De Hollandse Pot - USV Protos HS 22-3

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
2e divisie

Trainingstijden
Maandag 20:00 – 22:00 uur
Donderdag 22:00 – 23:30 uur

Zaalwacht
18 april 2023

Contactpersonen
Aanvoerder: Jannes Bastian
Bestuur: Annebel Schouwenaar
TC: Laura van Straalen
Trainerscommissie: Jesse Tuijtel

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-hs-2

Spelers

Bob van Leeuwen
Spelverdeler
Jannes Bastian
Spelverdeler
Jasper van Asselt
Midden
Rik de Vendt
Midden
Jelmer Bekker
Midden
Jon Muller
Passer/loper
Mats Vroon
Passer/loper
Dominique Begijn
Passer/loper
Niels (Kelly) Scholten
Diagonaal
Dylan Pouw
Diagonaal
Brian Groenewege
Libero
David Hetterschijt
Diagonaal
Stef Hofman
Passer/loper

Technische staf

Joppe Zeilstra
Coach / Trainer
Koos de Boer
Coach / Trainer

Overige informatie

Seizoen 2022 – 2023
2e divisie

Trainingstijden
Maandag 20:00 – 22:00 uur
Donderdag 22:00 – 23:30 uur

Zaalwacht
18 maart 2023

Contactpersonen
Aanvoerder: Julian Stammers
Bestuur: Annebel Schouwenaar
TC: Laura van Straalen
Trainerscommissie: Jesse Tuijtel

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-hs-2

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.