Spelers

Jelle Kersten #
diagonaal
Milo Winters #
diagonaal
Jesse Nauta #
libero
Stan Vanhees #
midden
Lars van Duin #
midden
Meho Dacic #
midden
Tom van der Wolf #
passer/loper
Daniël Bos #
passer/loper
Naweed Paeez #
passer/loper
Kevin Kapteijns #
passer/loper
George Uzunov #
passer/loper
Luke van Rossenberg #
spelverdeler
Thijs Retera #
spelverdeler

Technische staf

Fleur Tielbeke
trainer/coach
Rik de Vendt
trainer/coach

Stand

#Team Wedstr.Punten
1Go'97 HS 1733
2Switch HS 5829
3Boni HS 2726
4Werkhoven HS 1624
5Shot HS 4721
6USV Protos HS 6918
7Servia HS 4917
8Jupiter HS 2714
9Bourgondië HS 3714
10Bevoc HS 3712
11Taurus HS 699
12VIVES HS 678

Bekijk hier de stand op Volleybal.nl

Programma

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
29 nov.19:45Go'97 HS 1 - USV Protos HS 6
7 dec.15:00USV Protos HS 6 - Switch HS 5
13 dec.21:30Boni HS 2 - USV Protos HS 6
11 jan.15:00USV Protos HS 6 - Jupiter HS 2
18 jan.18:30VIVES HS 6 - USV Protos HS 6
25 jan.15:00USV Protos HS 6 - Bevoc HS 3

Uitslagen

DatumThuisploeg UitploegResultaat
16 nov.USV Protos HS 6 - Taurus HS 63-1
09 nov.Servia HS 4 - USV Protos HS 62-3
01 nov.Werkhoven HS 1 - USV Protos HS 64-0
26 okt.USV Protos HS 6 - Servia HS 43-2
19 okt.USV Protos HS 6 - Bourgondië HS 30-4
11 okt.Bevoc HS 3 - USV Protos HS 62-3

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
3e klasse

Trainingstijd
Maandag 22.00 – 23:30 uur

Zaalwacht
21 september 2019
21 maart 2020

Contactpersonen
Aanvoerder: Daniël Bos
Bestuur: Renske Kaemingk
TC: Tessa Looijen
Trainerscommissie: Rosa Lipman

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-hs-6

Spelers

Jelle Kersten #
diagonaal
Milo Winters #
diagonaal
Jesse Nauta #
libero
Stan Vanhees #
midden
Lars van Duin #
midden
Meho Dacic #
midden
Tom van der Wolf #
passer/loper
Daniël Bos #
passer/loper
Naweed Paeez #
passer/loper
Kevin Kapteijns #
passer/loper
George Uzunov #
passer/loper
Luke van Rossenberg #
spelverdeler
Thijs Retera #
spelverdeler

Technische staf

Fleur Tielbeke
trainer/coach
Rik de Vendt
trainer/coach

Overige informatie

Seizoen 2019 – 2020
3e klasse

Trainingstijd
Maandag 22.00 – 23:30 uur

Zaalwacht
21 september 2019
21 maart 2020

Contactpersonen
Aanvoerder: Daniël Bos
Bestuur: Renske Kaemingk
TC: Tessa Looijen
Trainerscommissie: Rosa Lipman

Competitieschema en stand
https://www.volleybal.nl/competitie/team/ckl9y0t-hs-6

Voor standen, uitslagen en wedstrijdschema open de Desktop versie.

© Copyright - USV Protos | Created by WebCIE